Оплата і доставка

1. Способи оплати

 Мы поддерживаем следующие способы оплаты:

    Прямий банківський переказ (SWIFT, SEPA)

Кредитна або дебетова банківська карта (тільки VISA і MasterCard)

    Western Union

2. Доставка

За замовчуванням ми вказуємо вартість товару в митній декларації та не вставляємо накладну з фактичною вартістю в посилку. Повідомте нам, якщо вам потрібен оригінальний паперовий рахунок-фактура, і ми вкладемо його в посилку. Після відправки ми надамо номера для відстеження.

Ви можете вибрати один з доступних варіантів доставки, коли замовлення буде готовий до відправки.

Також ви повинні переконатися, що відправка куплених товарів не заборонена в вашій країні. здійснюючи покупку, ви підтверджуєте, що обізнані про закони вашої країни щодо придбаних товарів, і гарантуєте, що продаж і поширення цих товарів не заборонені законодавством вашої країни.

Якщо митниця вашої країни відмовиться відправити посилку і відправити її нам, ми зможемо повернути вам платіж (за вирахуванням вартості доставки і комісії за переклад).

3. Гарантія та повернення

Якщо товар пошкоджений при доставці службою доставки, ми гарантуємо заміну. Звертаємо Вашу увагу, що якщо при отриманні посилки ви бачите, що товар пошкоджений, ви можете відмовитися від його отримання і разом зі службою доставки оформити документ про пошкодження товару. Такий документ допоможе нам отримати повернення від служби доставки.

У разі виробничих шлюбів ми також гарантуємо заміну товару.

Повернення товару належної якості можливий за домовленістю. В цьому випадку вартість доставки; не повертається.

4. Відповідальність

При використанні продуктів дотримуйтесь правил техніки безпеки. Будьте обережні і використовуйте всі продукти тільки за призначенням. Ми знімаємо з себе будь-яку відповідальність за будь-які травми, нанесені собі або третій особі, а також за будь-який матеріальний або непрямий збиток, нанесений в зв’язку з неналежним використанням наших продуктів.

5. Політика конфіденційності

Щоб відправити замовлення, ми запитуємо ім’я і прізвище одержувача, а також адреса і номер телефону. Ми використовуємо цю особисту інформацію тільки для зв’язку і відправки замовлень. Ми гарантуємо, що ніколи не будемо продавати вашу особисту інформацію третім особам. І ми не робимо автоматичну розсилку. Після завершення угоди дані про замовлення зберігаються в архіві. Ми гарантуємо видалення особистої інформації за запитом клієнта.

Secured By miniOrange